Banjaluka Metal Meeting 22. i 23. marta

22. i 23. marta  u City Pubu u Banjaluci održava se Banjaluka Metal Meeting.

Ideja je da se okupe svi metal bendovi iz Banjaluke koji još uvijek nastupaju i rade i da pokažu da ih ima!
Takođe cilj svega ovoga jeste podrška između samih bendova, jednih drugima, i da se pokaže da se ipak može udružiti i zajedno nešto napraviti.

Svjesni da se već neko vrijeme u potpunosti ugasilo sve vezano za ovakav vid svirke u Banjaluci, i da ni sami bendovi nisu baš uradili mnogo da se to promjeni do sad, osam bendova je odlučio da promjeni priču i da se pokrene nova i bolja priča!

U srijedu, 22. marta nastupaju “My Last Suicide”, “I Am God”, “JARAC”, “DARTH VUTRAX” i “Degenek”.

U četvrtak, 23. marta slušamo Logic System Disorder, Cornix, Pravda, Spidfrik i Benefit.

Svirke počinju u 21 čas, a ulaznice koštaju 3 KM.

Više informacija čeka vas na Facebooku.

Total
0
Shares
Previous Article

Agnes Obel dobitnica nagrade IMPALA za najbolji evropski nezavisni album 2016. godine.

Next Article
Majke

Goran Bare i Majke 1. travnja u zagrebačkom klubu Sax