Bojana Vunturišević, nekadašnja pevačica benda Svi na pod, umetnica prepoznatljivog vokala i jedinstvene harizme, predstaviće album “Daljine” u kamernoj atmosferi Bitef teatra 29. aprila u 20 časova.
Tri godine nakon izlaska albuma “Mladost”, nekadašnja frontmenka benda Svi na pod Bojana Vunturišević, objavila je novi singl, a sada će publici predstaviti uživo i novi album.
Pesmom „Kese etikete“, koja je već postala hit, nedavno je najavila izlazak albuma „Daljine“ na kome je radila sa svojim dugogodišnjim saradnikom Ivanom Mirkovićem Bambijem i Minjom Bogavac.
Samo sedam dana nakon izlaska albuma u izdanju „Mascom Records“-a, 29. aprila, publika će u Bitef teatru imati priliku da čuje sve pesme uživo, ali i da se upozna sa bendom koji će Bojani sada i ubuduće „čuvati leđa“, a reč je o izuzetnom dvojcu dobro poznatih ljudi sa beogradske elektronske i rokenrol scene – Ivanu Mirkoviću Bambiju i MKDSL-u. Pored njih, Bojani će se na sceni pridružiti i brojni gosti iznenađenja koji su učestvovali u stvaranju albuma.
“Daljine su 2.543 km daleko od Beograda, tamo negde između Juga i Zapada. To je najpatetičnija priča sa hepi endom, koja se mnogo lepše peva nego priča i staje u devet pesama. Na tom putu od Beograda do Porta i nazad, u fantastičnoj i nezaboravnoj rolerkoster avanturi, pridružili su mi se moji najbliži prijatelji i saradnici Ivan Mirković Bambi i Minja Bogavac, kojima ovaj album pripada koliko i meni i bez kojih ova muzika ne bi bila kakva jeste. Takođe, album su svojim divnim glasovima obojile su i Marija Stojanović, Andrijana Belović, Milica Tegeltija i Anjuta Janković. U njemu možete iščitati i predivne reči Maše Seničić, ali i najintimnije delove mog dnevnika koji datira iz tog perioda. Na ovaj put nisam želela da pođem ni bez najlepših nota Jamala al Kiswanija i Nebojše Zulfikarpašića Kebe. Nekom čudnom matematikom ‘Daljine’ su naš prvi album, ali su zapravo ‘treća sreća’. Lepo je biti ponovo na početku,” poručuje Bojana.
Ulaznice možete kupiti na blagajni Bitef teatra. Radno vreme od 18 do 20h (kada ima predstava). Rezervacije: od 10 do 14h i od 18 do 20h, tel: 069.899.24.00, e-mail: blagajna@bitef.rs. A možete ih nabaviti i na prodajnim mestima Gigstix-a, Kluba ljubitelja pozorišta, BG pozorišta i Tiket kluba Pančevo.
Cena karata je 600 dinara u pretprodaji, dok će na dan koncerta biti 800 dinara.
Comments are closed.