Brain Holidays_Foto Andrea Radmanic

Brain Holidays predstavili spot za ‘Proljeće’

Najpoznatija proljetna pjesma #proljeće svoju pozitivnu vibru širi u eterima već godinu dana, a Brain Holidaysi su pričekali novo proljeće i snimili freaky spot u studiju Newsbara.

Samo lagano, kažu Brain Holidaysi – negativna energija je out, melodija nam je već ostala u ušima, a kako to izgleda na ekranu kad s prvim proljetnim zrakama podivljaju svi hormoni pogledajte u spotu kojeg potpisuju Magda Mas i Andrea Radmanić.

Aktualni treći studijski album ‘System Error’ donio im je nominaciju na ovogodišnjem Porinu u godini kada Brain Holidaysi službeno postaju punoljetni, iza njih je uspješna koncertna godina u kojoj su Hrvatsku prešli uzduž i poprijeko, a uz proljetnu idilu lagano odbrojavamo dane do ljeta i novih najavljenih svirki. Reggae je ponovo u modi, vidimo  se na najavljenim svirkama i festivalima:

12.5. | Morska Sobota

15.6. | Valpovo – Reunited Festival

23.6. | Kutina

14.7. | Tolmin – Overjam Reggae Festival 

5.-10.9. | Pula – Outlook Festival

7.9. | Medulin – craft beer fest

 28.9. | Ljubljana – Channel Zero

Foto: Andrea Radmanić

Total
0
Shares
Previous Article
gibonni

Gibonni 8. juna u Banjaluci

Next Article
Nola, Let 3 i TBF

Nola, Let 3 i TBF headlineri su završnice 22. HaGeeF-a