Depeche Mode objavio spot za novi singl “Where's the Revolution”

Depeche Mode predstavio spot za novi singl “Where's the Revolution” u režiji Antona Corbijna.

Ovo je prvi singl sa 14 studijskog albuma benda koji stiže 17. marta.

Sniman je u crno-beloj tehnici, a Dave Gahan u njemu stoji na velikoj drvenoj kutiji dok komanduje ekipi igračica u vojničkoj opremi.

“You've been kept down / You've been pushed ’round / You've been lied to/ You've been fed truths”, peva Gahan dok pokazuje pozdrave od fašističkih – do onih pokreta nalik Micku Jaggeru!

“Where's the revolution/ People come on”, “You're letting me down.”

Do kraja spota Gahan se skida u dobro poznati kožni prsluk dok Martin Gore preuzima električnu gitaru, koja postaje živahna uz crvenu boju.

mtv.rs

Total
0
Shares
Previous Article

Neobična priča o čovjeku koji je napisao pjesmu ‘Strange Fruit‘

Next Article

The Bangcocks objavili album prvenac 'Hodaj sa nama'