Jamiroquai objavio spot ‘Automaton’ sa novog albuma

Jamiroquai objavio novi spot za “Automaton”, naslovnu pesmu novog albuma koji izlazi 31. marta.

Grammyjem nagrađena globalna electro-funk senzacija JAMIROQUAI najavljuje svoj povratak na muzičku scenu – i to potpuno novim studijskim izdanjem!

Ovo će biti osmo po redu studijsko izdanje za Jamiroquai, a njegovim stvaranjem i produkcijom bavili su se Jay Kay i klavijaturista grupe Matt Johnson.

Možete album preslušati na Deezeru i Google Play.

Iza pratećeg videospota za naslovnu pesmu “Automaton” stoji reditelj Charlie Lightening (Arcade Fire, Bjork), a svoje kreativni udeo dao je i frontmen Jay Kay.

“Inspiracija za pesmu i spot je pronađena u usponu veštačke inteligencije i tehnologije današnjice” otkriva jedinstveni Jay Kay i nastavlja, “Mi ljudi počinjemo da zaboravljamo prijatne i jednostavne stvari u životu i u našem okruženju, uključujući i naše odnose jedne sa drugima”.

Uz objavu nove pesme i najave novog studijskog izdanja, Jamiroquai za predstojeće mesece pripremaju i niz koncertnih nastupa, a detalje o tome i ulaznicama moguće je pronaći na njihovoj zvaničnoj stranici .

mtv.rs

Total
0
Shares
Previous Article

Grupa Blondie najavila izlazak novog albuma

Next Article

Intervju - Brana Janković, direktorica Demofesta