Bivši član “Bitlsa” rekao je da je “usred snimanja novog albuma”, prvog od 2013, na kome radi sa producentom Gregom Karstinom, pevačem Bekom i australijskom pevačicom Sijom Ferler.
Dodao je da ne brine kakvu će sliku ostaviti iza sebe, posle smrti Bouvija i Princa, jer neće ni biti tu.
Ser Makartni je odao poštu i nedavno preminulom Čaku Beriju: “Njegove reči su za mene bile kao američka poezija. Uspeo je da prenese duh srednjoškolaca i rokenrola”.
novosti.rs