
Suradnja Good Vibrationsa i riječkog Distune Promotiona donosi vam u srijedu 15. ožujka u Vintage Industrial Bar čak četiri benda – Moskva, Jam Ritual, The Black Room i Phaneron! Više informacija o pretprodaji i svemu ostalom stiže uskoro!
Moskva je rock bend iz Rijeke, osnovan 2011. Bend je. Drugo studijsko izdanje ”LOVESEXDISTORTION”. Nastupaju u međuvremenu na mnogim festivalima u Hrvatskoj i regiji poput INmusic festivala i Student Day festivala, a američki bend Glasvegas izabire ih za svoju predgrupu na svom zagrebačkom koncertu u Močvari. U drugoj polovici 2016. Snimljen je novi album koji će svoju zagrebačku promociju doživjeti upravo u Vintageu!
The Black Room je riječka rock četvorka nastala 2014. Godine. Čine je Jakov Katalinić – vokal, gitara, Leo Ventin – gitara, Miljen Sirotić – bas, te Ivan Ritoša – bubnjevi. Aktualni album prvijenac „In This Town Lies a City“ izdali su u ožujku 2016., a nakon toga su zasvirali na mnogim festivalima poput INmusica i Indirekta. Ovo će im bit prvi nastup u Vintage Industrial Baru i Good Vibrations programu.
Jam Ritual je varaždinska blues rock četvorka koja je izmamila niz pohvala i kritike i publike izdanim albumom prvijencem „Greasebucket“. Do sada ih se moglo vidjeti na INmusic festivalu, Špancirfestu, ali i u praktički svim bitnijim zagrebačkim klubovima poput Vintagea, Močvare, KSET-a, Tvornice i Saxa. Od posljednjeg nastupa u Vintageu izdali su singl na hrvatskom „Padobran“, a u pripremi je drugi koji će izaći ususret ovom nastupu! Bend čine: Toni Tkalec – vokal, gitara, Edvin Derahović – gitara, Karlo Merkaš – bas, te Matija Burek – bubanj.
Phaneron je alternativni rock bend koji je nastao krajem 2013. godine kao projekt dvojice prijatelja, Nikole Lugovića (bass, akustična gitara; ex bend Kanis Mater) i Stefana Nožice (vokal; ex bend Penny Lane). U nekoliko mjeseci napravili su dovoljno materijala za prvi akustični EP na engleskom jeziku jednostavno nazvan “Memories” te su izbacili prvi singl i spot za pjesmu ‘’Cold Sharped Knife’’. Bend je nakon toga upotpunio postavu i početkom ljeta 2016. izbacio EP ”Live in Sax”, te je nastupio na INmusic fesivalu.