RHCP

Pepersi ko od majke rođeni

RHCP

Ko ne prati lik i delo bas gitariste sigurno je bio šokiran, ali slavnom Australijancu ovo nije prvi put da go praši na gitari.

Rok sastav Red hot čili pepers napravio je haos u Belgiji i svojom muzikom i performansom! Basista Majkl Balzari Fli je na binu izašao go i bez blama skakao i pokazivao svoj ponos!

Pevač benda Entoni Kidis poznat je po tome što voli da pokazuje torzo i uglavnom je na nastupima bez majice, ali Fli je otišao korak dalje. On je na početku koncerta prednji deo tela skrivao iza gitare, ali kada je masa poludela, sklonio je instrument i pokazao im se u punom svetlu! Toliko je bio zadovoljan svojim uticajem na publiku da je trčao po bini i razmahao se na sve strane.

Ko ne prati lik i delo bas gitariste sigurno je bio šokiran, ali slavnom Australijancu ovo nije prvi put da go praši na gitari. Svoj performans bez odeće započeo je još  krajem 90-ih godina prošlog veka, posle albuma „Californication“.

kurir.rs

Total
0
Shares
Previous Article
the mullet

The Mullet Monster Mafia dolazi u Zagreb

Next Article
mladen tbf

Mladen (TBF): Treba praviti muziku sa kojom si ti sretan