Pevač kultnog pank benda The Exploited, Vati Buhan (59), hitno je prebačen u bolnicu zbog infarkta i zastoja rada srca!
Bend je na svojoj Fejsbuk stranici objavio da je Buhan, inače jedini iz originalne postave “The Exploited”, u Belgiji doživeo infarkt koji je mogao da bude i fatalan.
– Posetili smo ga i želimo da zahvalimo doktorima koji su mu spasli život. Vati se zahvaljuje svim fanovima koji su došli na koncert u Gentu kako bi podržali njega i grupu. Voleo bih da nastavimo turneju bez njega. I dalje ćemo svirati koncerte sa gostujućim pevačima iz drugih bendova koji su sa nama na turneji. Hvala vam na podršci, znamo koliko to Vatiju znači. Želimo mu brz oporavak. Živeli!
Bend se zahvalio armiji fanova na podršci i molitvama, kao i lekarima koji su odlično reagovali.
“The Exploited” 22. aprila nastupaju u Beogradu, u Domu omladine, a bend je najavio da će Buhana zameniti drugi pevač.