Zagrebački sastav Psihomodo Pop objavio je svoj novi singl “Sve će biti u redu” , koji ujedno i najavljuje rad na novom albumu
“Ispada da je to komentar današnje situacije, uklopila se sigurno”, nasmijao se Davor Gobac.
“Pjesmu je napisao Smile Provokator ( Kliker), dovršio sam ju ja, a snimio ju je Steve Albini, poznatim svjetskim producentom i snimateljem koji je snimao i Led Zeppeline i Nirvanu. “
“Miksao ju je naš glazbeni producent Skansi i eto, dobili smo novi hit, koji se zove “Sve će biti u redu” ( Profućk'o sam)“, objašnjava Gobac.
Poznat po svojoj specifičnosti da radi isključivo u analognoj domeni, Albini je analogno na traku snimao i Psihomodo Pop, stavljajući naglasak na odabir i pozicioniranje mikrofona u odnosu na instrumente i ambijent u kojem se snima.
Saksofon je odsvirao Marin Klarić, a mastering je radio Stuart Martin iz Stone Bridge Musica.