Springsteen u rujnu objavljuje autobiografiju “Born To Run”

1035x1563-btr-700x1057

Za završni dio rujna, točnije 27. rujna, Bruce Springsteen najavljuje objavljivanje svoje autobiografije pod nazivim „Born to Run“.

Knjiga će biti objavljena ne samo u klasičnom tiskanom formatu knjige. Već i kao e-knjiga i audio knjiga.

Rad na svojim memoarima Springsteen je počeo još 2009. godine, a kako najavljuju izdavači obuhvatit će ono najbitnije, od dana djetinjstva i rane mladosti u gradiću Freehold, prvim njegovim svirkama u pubovima Asbury Parka pa do trenutaka kad je osnovan E Street Band, odnosno kad je počela jedna od najuspješnijh rock priča u cjelokupnoj povijesti rock glazbe.

Zanimljivo je da Bossu ovo neće biti prva knjiga. Naime, prije dvije godine objavio je pod nazivom „Outlaw Pete“ (naziv jedne pjesme s njegovog albuma „Working On a Dream“) knjigu za – djecu!

novilist.hr

Total
0
Shares
Previous Article

Disciplin A Kitschme u Rijeci i Zagrebu predstavlja novi album

Next Article
Nord

NORD premijerno u Uljaniku!